Благодійність

Donate

Робити добро – легко

ГО “Мрія Вільних Людей” здійснює закупівлю та транспортування по Україні та з-за кордону необхідних на сьогоднішній день медичних препаратів, військової амуніції та багатьох інших провіантів. Ваші кошти допоможуть когось вилікувати, а комусь врятувати життя. Дякуємо вам за надану допомогу.

Наші реквізити:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МРІЯ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ”

IBAN UA043390720000026003126641001

Код ІНН 44739349

Над чим працюємо

Зараз нам необхідні

Деякі види гуманітарної допомоги розходяться особливо швидко. Волонтерський центр “Мрія Вільних Людей” закликає всіх, у кого є можливість, приєднуватися до збору необхідної матеріальної допомоги.

Медикаменти

Продукти

Амуніція

Волонтерська програма

Станьте волонтером вже сьогодні

Наші волонтери до війни були різних професій: вчителі, філологи, артисти, психологи, бугалтери, підприємці, будівельники, водії, кіношники… Сьогодні ми всі робимо одну справу- приближаємо Україну до перемоги

Donations

Як використовуються пожертвування

Ми маємо кілька напрямків використання благодійного фонду.

Пріоритетним серед усіх напрямків це закупівля та транспортування медикаментів. Другим за пріоритетом стоїть військова амуніція, третім речі та інша провізія.

Звіт за коштами ми ведемо у сторісах в соціальних мережах інстаграм та фейсбук.

Купуємо і надаємо медикаменти тим, хто залишився без засобів для існування, а також відправляємо нашим захисникам.

Купуємо захисну амуніцію для наших воїнів в Україні та за кордоном

Часто нам пропонують гуманітарну допомогу з-за кордону, якщо не вдається надіслати волонтерськими доставками, ми оплачуємо послуги перевізників.

Це можуть бути дитячі чи дорослі памперси, засоби особистої гігієни. Будь-які інші речі для базового комфорту постраждалим від війни.