Доброго дня, ми з України

інформація

День визволення України від фашистських загарбників

Цього дня 78 років тому завершилося вигнання нацистських окупантів з України повним витісненням угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України — Закарпаття.  

27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянськи з’єднання Четвертого та Першого Українських фронтів вийшли на сучасний кордон України.

Того дня брудний чобіт німецько-нацистських загарбників назавжди перетнув кордон нашої із вами Батьківщини завдяки спільних зусиль усіх народів радянського союзу.

Встановлення прапора перемоги над рейхстагом 1 травня 1945 року, здавалось, назавжди позбавило людство загрози нацизму – ідеології знищення, ідеології смерті. Нюрнбергський трибунал над нацистами 1945 – 1946 років мав забезпечити безперечний осуд самої концепції нацизму. Численні пам’ятники і музеї, присвячені другій світовій війні та голокосту, як одному з найжахливіших злочинів проти людяності 20 століття, мали застерегти наступні покоління від жахливих помилок, що привели до десятків мільйонів людських втрат. Мали нагадувати – Ніколи Знову.

На жаль, через 69 років після перемоги над нацистами прихильники концепції «Можем повторіть» 20 лютого 2014 року здійснили вторгнення на територію нашої Батьківщини зі зброєю в руках.

Світ буквально перевернувся. Не пройшло століття, як наші славні пращури вигнали нацистських загарбників через кордон на заході, і ось знову брудний чобіт фашизму прийшов на святу українську землю зі сходу.  

У 2014 році Російська федерація розпочала гібридну війну проти України, окупувавши і анексувавши Кримський півострів. Російська федерація окупувала частину Луганської і Донецької областей і розпочала збройний конфлікт, що привів до загибелі більш ніж 3345 цивільних громадян України.

24 лютого 2022 року російська федерація здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Російськи нацисти розпочали наймасштабнішу війну з часів другої світової. Страти, зґвалтування і тортури мирного населення, ракетні та артилерійські обстріли цивільної інфраструктури, мародерство, чисельні порушення Женевської конвенції з прав людини, знищення культурної спадщини України, геноцид українського народу та ядерний тероризм – це неповний список того зла, котре фашисти 21 століття принесли до наших домів із російської федерації. Стерти з лиця землі тисячі українських сел і містечок, вбити десятки тисяч цивільних мешканців. Вбито більше ніж 428 українських дітей.

Росіяни не вивчили історичний урок після другої світової війни. Не дивлячись на всі застереження, вони розпочали загарбницьку війну, вирішили знищити Україну. Вони забули наслідки останньої загарбницької війни 1939-1945 років, так само, як забули, що сталося із самими загарбниками.

Незнання історії – фатальна помилка! Російськи нацисти безперечно будуть знищені, як були знищені німецьки нацисти у 1945. Людство досі існує, тому що цивілізація завжди перемагає темряву і варварство. І Україна, як частина цивілізованого світу, обов’язково переможе російську загарбницьку навалу.  

Разом до перемоги💙💛

Вся Україна

Стати волонтером

Зареєструватись у чат-боті:

Зателефонувати за номером: 

Для довідок звертайтесь за номером телефону +38 (096) 529 32 47 (viber, telegram, whatsapp)

Блог та новини

Свіжі новини з життя волонтерського центру

День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників

Цього дня 78 років тому завершилося вигнання нацистських окупантів з України повним витісненням угорських

Що означає код 4.5.0 та військовий сленг

Що означає код 4.5.0 та військовий сленг

Ситуація "4.5.0." - значення в цієї фрази дуже цікаве, адже вона означає "все спокійно".

Майстер-класи з плетіння маскувальних сіток на Кримському бульварі

Майстер-класи з плетіння маскувальних сіток на Кримському бульварі

Цього тижня наша волонтерська організація влаштувала два майстер-класи з плетіння маскувальних сіток на Кримському