Доброго дня, ми з України

22.05.2022

події

Гуманітрана допомога із Литви

10 травня ми отримали гуманітарну допомогу від організації “Sunrise” з Литви, а саме 13,5 тон медикаментів та продуктів харчування.

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен.

Частину цих продуктів було вирішено відвезти до ресторанів, які готують їжу для переселенців, військових та містян, яким потрібна допомога. Спочатку ми поїхали до організації “Одеса Незламна”, де щодня кухарі готують до 1000 порцій, та залишили там 35 мішків картоплі, 12 цибулі, 15 моркви, 14 капусти та 4 ящика яблук.

Наступною зупинкою було кафе “966”, в якому люди готують приблизно 1300 порцій щодня. Поки розвантажували продукти харчування, була можливість поспілкуватися з волонтерами. Висновок один: з такими людьми наша перемога гарантована!

Наостанок ми зазирнули на кухню до Юрія-шеф-кухаря First. Вже більше двох місяців, людей, які працюють тут, об’єднує одна мета-це працювати на благо нашої країни та народу. “Наша мотивація-це перемога, Батьківщина та люди!”

Звертайтесь за номером телефону +38 (096) 529 32 47 (viber, telegram, whatsapp)

Блог та новини

Свіжі новини з життя волонтерського центру


Гуманітарна допомога із Литви


Гуманітарна допомога із Литви

Доброго дня, ми з України Главная Блог 22.05.2022 події Гуманітрана допомога із Литви 10Правда про Вагапова


Правда про Вагапова

Нещодавно наша команда була шокована однією подією. Це відео Андрія Вагапова. Думаю, всі вжеПрихистки та безкоштовне житло для переселенців


Прихистки та безкоштовне житло для переселенців

Перелік сервісів та благодійних організацій, де можна отримати безкоштовне житло для переселенцівДивитись всі новини