Доброго дня, ми з України

наші волонтери

Інтерв'ю з Головою Організації – Семеном Турутою

Для мене незалежність – у крові.

“Хто як не я?” – з такою думкою я вирушив на схід України у 2014 році. А тепер хто якщо не я, тут допоможе захистити рідну оселю. Я, як ніхто знаю, що необхідно нашим військовим та всім постраждалим внаслідок окупації.

До повномасштабного вторгнення я займався підприємницькою діяльністю: постачанням харчових продуктів до закладів. Також розробляв новий проект створення цифрового контенту. В рамках якого я виграв грант від ЄС як учасник бойових дій. Коли почалася війна, все це одразу відклалося на поличку.

Моя соціальна активність почалася ще за студентських часів. Саме під час Революції Гідності. Я приїхав на тиждень, а лишився до кінця. Познайомився з багатьма людьми України, мотиви яких стали мені зрозумілі та близькі. На Майдані потрапив до організації “Золоті Леви Чорної Сотні”. Там у добровольчому формуванні ми разом вирушали до зони АТО. Після війни я повернувся до Одеси. І тут, в Одесі, був ще один досвід у невеликій організації. Після чого так сталося, що тепер я очолюю громадську організацію. Раніше я працював сам на себе, а тепер у неймовірній команді. Для мене це новий досвід та нове випробування.

Як створювався наш волонтерський центр?
Все дуже просто. Спочатку об’єдналося суспільство, яке вже було готове тут і зараз захищати наше місто. З ціпками, ножами та виделками крутили цілодобово бандеро-смузі. Але готові були власне авто зарядити сумішшю та поламати в колону техніки оккупантів.

Інтерв'ю з Головою Організації

Семён Турута – глава организации “Мрія Вільних Людей”

До полномасштабного вторжения я занимался предпринимательской деятельностью: снабжением пищевыми продуктами в заведения. Также разрабатывал новый проект по созданию цифрового контента.

Неофіційно нас навіть прозвали «Загоном самогубців».

Організація складалася зі звичайних мешканців району. Вона об’єднала у собі людей різних професій та статусів. Усіх згуртувала одна ціль – захистити наш будинок.

З кожним днем ​​наш колектив збільшувався, і ми почали працювати над безпекою нашого району. Сформували патрулі, боролися з мародерством, знімали мітки – несли варту пліч-о-пліч з правоохоронними органами.

Нам зносили гуманітарну допомогу, ми її сортували та відправляли нашим бійцям на передову та блокпости. Також налаштували постачання готової їжі та медикаментів.

Перші складнощі сталися, коли ми почали зростати. Ми зайняли будівлю “Тоніки”. Спочатку до нас приєдналися несумлінні волонтери. Потім – проблеми із депутатом Одеської міської ради. Ми вдячні кожному, хто нам створив проблеми. Це об’єднало та очистило наш колектив. Як результат – утворилася неймовірна родина під назвою “Мрія Вільних Людей”.

А ось наші успіхи: ми нарешті стабілізували роботу волонтерського центру, який допомагає ЗСУ, ВПО, місцевим мешканцям та тваринам. Усі волонтери спокійно можуть працювати та бачити результати діяльності організації.

Я живу кожен день тут без вихідних. Єдиний вихідний у нас був, коли була комендантська година на півтора дня. А так, із 24 лютого, ми не відпочивали взагалі. Щодня тут працюємо.
Будемо вдячні за фінансову та гуманітарну підтримку.

Тому що те, що вдається робити зараз, це за рахунок допомоги місцевих жителів та ресурсів колективу громадського об’єднання.

На сьогоднішній день ми ще не отримували істотної гуманітарної чи фінансової підтримки. Для цього ми шукаємо ГО, фонди; всіх, хто може допомогти з Європи та безпосередньо з України. Також ми звернулися до ОРДУ. Написали лист-звернення, чекаємо на відповідь.

Після війни ми будуватимемо Україну майбутнього. Ми об’єднаємо всіх вільних людей та реалізуємо нашу мрію.

Слава Україні!

Для довідок звертайтесь за номером телефону +38 (096) 529 32 47 (viber, telegram, whatsapp)

Блог та новини

Свіжі новини з життя волонтерського центру

Прихистки та безкоштовне житло для переселенців

Прихистки та безкоштовне житло для переселенців

Перелік сервісів та благодійних організацій, де можна отримати безкоштовне житло для переселенців

Звернення до мешканців Суворівського району

Звернення до мешканців Суворівського району

Звертаюся до всіх мешканців селища Котовського Мене звуть Марина я адміністратор волонтерського центру “Мрія

Допомога, яка потрібна Україні. Волонтери “Мрія Вільних Людей” – місто Одеса

Допомога, яка потрібна Україні. Волонтери “Мрія Вільних Людей” – місто Одеса

В Одесі на сьогоднішній день, на щастя, немає гуманітарної катастрофи, але деяких речей та