Доброго дня, ми з України

інформація

Прихистки та безкоштовне житло для переселенців

ПЕРЕЛІК СЕРВІСІВ ТА БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ДЕ МОЖЛИВО ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНЕ ЖИТЛО ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ:

Вся україна

Прихисток

Житло для біженців. На сайті прихисток ви зможете знайти житло в будь-якій частині України де сьогодні безпечно. Також, ви можете запропонувати безкоштовне житло тим, хто  його потребує. На сайті можна ознайомитись з інформацією зв’язаною з житлом для переселенців. 

Важливо, що на цьому сайті, також, можна знайти житло за кордоном.

Вся україна

Допомагай

Надає безкоштовний та зручний спосіб знайти житло в безпечних містах України або за кордоном.

На сайті є номер телефону служби підтримки.

Вся україна

Потреба

На сьогодні опубліковано близько 400 000 оголошень з запитами та пропозиціями допомоги. Оголошення мають різноманітні теми: безкоштовне житло, евакуація з місць бойових дій, перевезення переселенців, запити та пропозиції на їжу, медикаменти, військову амуніцію тощо.

Волинь

АФНУ Волинь

Волинське регіональне відділення АФНУ (Асоціація Фахівців з Нерухомості України) з 24 лютого прийняли рішення надавати послуги з поселення біженців та переселенців безоплатно.

Луцьк

ANT Sport Health Academy

Спортивна академія «ANT» розгортає табір для біженців у Луцьку. До них можна потрапити звернувшись через соціальні мережі або зателефонувавши по телефону.
Усім охочим допомогти цій ініціативі, приносьте каремати, спальні мішки, теплі ковдри, будь-яку їжу  тощо.

Закарпаття

Штаб для евакуйованих Закарпатської обласної військово-цивільної адміністрації (питання поселення й іншої допомоги)

Закарпаття

Допомога Закарпаття

Ця група створена підприємцями Борд Закарпаття для тих хто потребує допомоги і готовий приїхати на Закарпаття!

В цій телеграм групі можна знайти житло, транспорт, їжу та просто задати інтересуюче запитання.

Мукачево

штаб Кельт

починаємо цілодобову роботу допомоги переселенцям.

Прохання – звернутись до штабу Кельт, тих жителів Мукачівської громади, хто може надати будь-яку допомогу.

Чернівці

Чернівецька ОДА

Буковина готова приймати на своїй території українців з інших регіонів. Люди, що прибувають та потребують розміщення, можуть звернутися на “гарячу лінію”. Лінії працюватимуть цілодобово, – повідомляє прес-служби Чернівецької ОДА.

Львів

Чат Боти

Розумні чатботи у фейсбук та телеграм допоможуть знайти безкоштовне житло для переселенців у Львові та Львівській області, у Івано-Франківську і області, та в Закарпатському регіоні.

Все що потрібно, надати мінімальні дані про себе, бот підбере для вас прихисток та запропонує варіанти.

Полтава

Полтава центр

Координаційний центр з поселення внутрішньо переміщених осіб у Полтавській міській територіальній громаді працює цілодобово, 24/7

Спеціалісти кол-центру працюють за такими напрямками діяльності, як розселення переселенців у комунальні заклади освіти та житло, яке безоплатно пропонують полтавці, надання консультацій внутрішньо переміщеним особам, трансфер переселенців, що прибули до Полтави до закладів освіти на поселення.

А також, у будь якому населеному пункті, для постановки на облік і отримання тимчасового житла, необхідно звернутися  до центру надання адміністративних послуг або відповідного органу місцевого самоврядування, а в разі їх відсутності – відповідної військово-цивільної адміністрації у межах території обслуговування органу соціального захисту населення, в якому внутрішньо переміщена особа перебуває на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

ЗАВЖДИ РАЗОМ! ЗАВЖДИ ПОРУЧ!

ГО “Мрія Вільних Людей”

Україна – це наш спільний дім, де є місце кожному, хто потребує допомоги та захисту! Коли вся країна, як єдина родина, відчайдушно виборює свою свободу та незалежність, велика її частина, котра першою потрапила під підступний удар ворога, вимушена була залишити свої затишні оселі та домівки, щоб врятувати свої родини та близьких від бомб та снарядів! І кожен з вас, залишаючи свою домівку, неодмінно думав про те, як йому в першу чергу бути далі, де знайти житло для переселенців або будь яке безкоштовне житло чи інші прихистки для переселенців? Де знайти тимчасовий притулок для себе та своєї родини?

Ми, Волонтерське об`єднання  “Мрія Вільних Людей”, звертаємось саме до вас, рідні наші співвітчизники! Так, ви відчуваєте себе знедоленими та покинутими, вам здається,  що разом з вашим домом втрачено не лише мирне, спокійне та щасливе життя, але втрачені надії на те, щоб отримати хоч якусь допомогу у ці скрутні часи, тому що через розпач, страх, наляканість здається, що увесь світ відвернувся від вас, нема поруч нікого, хто хоча б на мить зміг відчути біль та стогін вашого серця та вашої душі…

Але ми є! Ми, це ті, хто завжди був раніше та буде надалі поруч з вами! Ті, хто за покликом душі та серця не буде мати спокій до того часу, поки не допоможе кожному, хто потребує захисту, притулку, та таких простих і потрібних речей, як безкоштовне житло та дах над головою, смачна та гаряча їжа, теплий та зручний одяг, все необхідне, що можуть дати вам прихистки України, а також волонтерські центри, котрі розташовані безпосередньо у тих містах, де вам буде на ваш вибір запропоновано житло для переселенців або так зване житло для ВПО.

Отже, ви, наші любі земляки, співвітчизники та співгромадяни, сьогодні як ніколи маєте нагоду відчути те, що Україна – це наша спільна земля та домівка! І кожен зможе отримати в будь яку мить безкоштовне житло, а також усю необхідну допомогу від волонтерських центрів та людей, котрі надають безкоштовну допомогу та консультації з будь яких питань, але, наголошуємо, в першу чергу – з приводу того, як швидко та зручно знайти безкоштовне житло для переселенців або будь які інші прихистки для переселенців в Україні!

Отже, не гайте часу марно на пошуки сумнівного походження рекламних оголошень – вас завжди чекає тепла та щира зустріч тих, на чию землю не падають безпосередньо снаряди і де на вас вже чекають добрі та привітливі люди, котрі дуже швидко та без зайвих слів зможуть подбати про вас та надати безкоштовне житло для переселенців и будуть завжди поруч, щоб допомогти у будь якому питанні!

Вище ви маєте можливість ознайомитись з переліком різноманітних сервісів та волонтерських  організацій, котрі допомагають і надають житло для ВПО або інший прихисток. Обирайте потрібне місто, переходьте за посиланням і ви отримаєте і особистий прихисток в Україні, а також , якщо ви місцевий житель, то маєте можливість та нагоду розмістити оголошення про надання житла для переселенців.

Ми бажаємо мирного неба над головою та над усією Україною! Бережіть себе та пам’ятайте – ми завжди разом! Ми завжди поруч!

Для довідок звертайтесь за номером телефону +38 (096) 529 32 47 (viber, telegram, whatsapp)

Блог та новини

Свіжі новини з життя волонтерського центру

Гуманітарна допомога із Литви

Гуманітарна допомога із Литви

Доброго дня, ми з України Главная Блог 22.05.2022 події Гуманітрана допомога із Литви 10

Правда про Вагапова

Правда про Вагапова

Нещодавно наша команда була шокована однією подією. Це відео Андрія Вагапова. Думаю, всі вже

Прихистки та безкоштовне житло для переселенців

Прихистки та безкоштовне житло для переселенців

Перелік сервісів та благодійних організацій, де можна отримати безкоштовне житло для переселенців