Тривожна валіза

інформація

Як зібрати тривожну валізу, осінь?

  Тривожна валіза є необхідністю в умовах війни. Це річ, яка в критичних умовах може зберегти Вам життя. Також треба не забувати змінювати її згідно з сезоном, тому що літня валіза може не допомогти Вам в інші пори року. В цьому матеріалі ми розповімо Вам про вміст тривожної валізи та її особливости на осінь.

  Перш за все поговоримо про безпосередньо валізу. Це має бути наплічник для туризму чи альпінізму об’ємом від 30 до 50 літрів.

Гортайте карусель, дивіться інфографіку

Сподіваємось, Вам ніколи не доведеться скористатися тривожною валізою

  Документи та гроші

  Покладіть з собою всі необхідні документи, а саме: паспорт, свідоцтво про народження, трудову книжку (або пенсійне посвідчення), документ про освіту, військовий квиток, свідоцтво про шлюб, документ про власність, медичну картку, а також копії цих документів. Проскануйте та завантажте документи на Google Диск і надішліть усім причетним. Те саме можна зробити й з чеками та документами на побутові та інші прилади, щоб мати змогу отримати відшкодування від держави за пошкоджене майно.

  Щодо грошей, вони мають бути з вами як в готівці, так і на банківській карті. В готівці з розрахунком щонайменше 1000 гривень на одну людину та у вас завжди має бути до них доступ.

  Техніка

  Ви маєте завжди залишатись на зв’язку, тому окрім ваших телефонів Вам знадобляться зарядні пристрої, для кожного гаджету окремий. Необхідними стануть радіоприймач та батарейки до нього, ліхтар.

  Одяг та гігієнічні засоби

  Запасіться додатковим комплектом одягу. Серед нього необхідно мати спідню білизну, декілька пар шкарпеток, спортивний костюм, бажано утеплений. Оскільки тривожна валіза осіння, радимо мати термобілизну та термоковдру. Не забудьте засоби особистої гігієни та набори з сухих та вологих серветок.

  Здоров’я

  Пам’ятайте про аптечку, яка має містити наступне: жарознижувальне, проти алергії, діареї та отруєння знеболювальне, антибіотики, краплі для очей, Ваші щоденні ліки та рецепти до них. Вам може знадобитися антисептик, яким може бути спирт чи горілка. Для зупинки кровотечі покладіть до аптечки турнікет або джгут, еластичний та кровоспинний бинт. Також без розхідних матеріалів ніяк: стерильні бинти, серветки, пластирі. Підготуйте засоби індивідуального захисту на випадок хімічної та радіаційної небезпеки.

  Харчові продукти

  Зробіть запас води мінімум на 3 доби. З їжі краще брати щось легке в приготуванні та ту, що довго зберігається і бажано, щоб ця їжа не викликала спрагу. Також не забудьте про посуд, який не зіпсується від нагрівання.

  Інструменти

  Варто мати при собі мультитул, ніж, пакети для сміття, блокнот й олівець, нитки та голку, сірники, запальничку, шило, викрутка, мотузку, свічки, невеличку сокиру. Ці речі можуть стати Вам в нагоді.

  Сподіваємось, Вам ніколи не доведеться скористатися тривожною валізою. Бережіть себе та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги.

Ще більше цікавої інформації в наших соц. мережах

Блог та новини

Свіжі новини з життя волонтерського центру

Зібрати тривожну валізу, ОСІНЬ

Зібрати тривожну валізу, ОСІНЬ

Тривожна валіза є необхідністю в умовах війни. Це річ, яка в критичних умовах може

Коротка розповідь героя нашого часу

Коротка розповідь героя нашого часу

За цей місяць ми з хлопцями привезли до Запоріжжя 7 машин. Усього зараз знайшли

Виставка – подяка Борису Джонсону від митців України

Виставка – подяка Борису Джонсону від митців України

Подружжя художників разом із волонтерським центром ГО "Мрія Вільних Людей" відправили до Лондона 31